• Znajdź nas:

17 852 18 28

507 393 131

17 852 18 28

Sprzedaż domu oferta nr: 166/3074/ODS


Informacje podstawowe

Województwo:

Podkarpackie

Miejscowość:

Budy Łańcuckie


Pelna lokalizacja:

/Podkarpackie/Łańcucki/Białobrzegi/Budy Łańcuckie


Pow. całk.:

5694 m2

Cena:

159 000 zł

Cena za m2:

27,92 zł

Numer zewnętrzny oferty:

81

Tytuł władania:

Własnościowe

Rodzaj umowy:

Bez wyłączności

Dane kontaktowe

Osoba prowadząca ofertę: Aldona Głodowska

biuro@prawelski.pl

507 393 131

17 852 18 28

Jeśli jesteś zainteresowany kliknij poniższy link. Ktoś polecił Ci tę ofertę. http://prawelski.pl/sprzedaz/domy/podkarpackie-lancucki-bialobrzegi-budy-lancuckie-oferta-nr-1663074ods

Polecana oferta ze strony www.prawelski.pl

Ogólne warunki

Rodzaj rynku:

Wtórny

Pow. domu użytkowa:

50.00 m2

Pow. działki:

5694.00 m2

Rok budowy:

1920

Typ domu:

Wolnostojący

Droga dojazdowa:

Utwardzona

Stan nieruchomości:

Do kapitalnego remontu

Opis

Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości BUDY ŁAŃCUCKIE , powiat łańcucki, gmina Białobrzegi, województwo podkarpackie.

W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHODZI TRZY DZIAŁKI O ŁACZNEJ POWIERZCHNI 56,94 AR

Pierwsza działka o pow. 16,69ar zabudowana jest domem drewnianym o powierzchni użytkowej około 48 m2.

Budynek drewniany kryty dachówką cementową , okna drewniane dwu-kwaterowe, na podłogach deska podłogowa. Dom składa się z holu wejściowego/ przedpokoju , dwóch pokoi i kuchni. Budynek ogrzewany piecami kaflowymi, połączony z budynkiem gospodarczym murowano - drewnianym.
Na nieruchomości prąd, gaz, studnia, gaz i kanalizacja na działkach sąsiednich zabudowanych.

Druga działka pow. 11,58ar w wydanymi warunkami zabudowy , działka równinna , bezzalewowa, o wymiarach szerokość około 39 m , długość około 29 m w kształcie zbliżonym do kwadratu
Media: na działkach sąsiednich zabudowanych.

Trzecia działka o pow. ar 24,60ar, z wydanymi warunkami zabudowy, działka równinna , bezzalewowa, o wymiarach szerokość około 49 m , długość około 24 m w kształcie zbliżonym do kwadratu
Media: na działkach sąsiednich zabudowanych.

Działki usytuowane w sąsiedztwie zabudowy domów jednorodzinnych. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z tym na nieruchomości ( oznaczonych w opisie jako działka dwa i trzy) zostały ustalone warunki zabudowy i teren ten został przeznaczony na cele mieszkaniowe pod planowane budynki mieszkalne jednorodzinne.
Wielkość powierzchni zabudowy projektowanych budynków w stosunku do powierzchni działki wynosi od 7%do 11%,wielkość powierzchni biologicznie czynnej nie mniejsza niż 20% powierzchni działki, szerokość elewacji frontowej od strony wjazdu na działkę od 8m do 12m, wysokość górnych krawędzi elewacji frontowych od 3m do 6m ( mierząc od poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku do okapu), dachy dwuspadowe o nachyleniu połaci 22-45 stopni, wysokość głównych kalenic od 6m do 8,5m (mierząc od poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku ).

Czwarta działka o pow. 4,07 ar, działka równinna , bezzalewowa, o wymiarach szerokość około 5 m , długość około 81 m w kształcie zbliżonym do prostokąta służąca jako ciąg pieszo - jezdny do działek.


Dojazd do nieruchomości częściowo drogą gminną asfaltową częściowo służebnością gruntową ustanowiona od Gminy Białobrzegi polegająca na prawie przechodu i przejazdu pasem gruntu o szerokości 5 m na rzecz każdoczesnego właściciela działki znajdującej się za działką będącą własnością Gminy Białobrzegi.

Największym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja ponieważ nieruchomość położona jest w niedalekiej odległości od sklepu , szkoły, kościoła.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ.

„Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Opis oferty opracowano na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości, dokumentów oraz wizji lokalnej.”
 • Opis domu

  Stan budynku:

  Do kapitalnego remontu

  Materiał:

  Drewno

  Szerokość działki:

  45

  Długość działki:

  125

  Kszatłt działki:

  Prostokąt

  Dach:

  Dachówka betonowa

  Gaz:

Lokalizacja

 • KALKULATOR KOSZTOW
  Forma własności:
 • KALKULATOR KREDYTOWY